Współpraca

Jeśli uważasz, że moglibyśmy razem stworzyć coś warościowego, to zachęcam do zapoznania się z poniższymi informacjami.

Obszary działalności

Zawodowo w obszarze zdrowia psychicznego

Pracuję w jako psycholog w szpitalu psychiatrycznym, a także  prywatnie z osobami ze schizofrenią, zaburzeniem osobowości borderline, zaburzeniami nastroju (ChAD, depresja), zespołem Aspergera, zaburzeniami lękowymi, a także z osobami przejawiającymi zachowania impulsywne: samouszkodzenia, uzależnienia, objadanie się.

Promuję uważność i metody oparte na dwodach naukowych

Ważne są dla mnie dowody naukowe, które potwierdzają to, co podpowiada intuicja. Na nich opieram swoje działania. Zarówno z pacjentami, jak i w gronie znajomych zachęcam wszystkich do praktykowania uważności, jako jednaj z najważniejszych umiejętności (również DBT) przyczyniających się do poczucia spełnienia i dobrostanu psychicznego. 

Mam duszę podróżnika

Dotychczas odwiedziłam 20 krajów i nie planuję na tym zakończyć, bo jestem wagabundą (wędrującą duszą). Podczas wyjazdów uwielbiam smakować lokalnych przysmaków i doświadczać przygód poza utartymi szlakami. Często wchodzę w rolę przewodnika i organizatora podróży również dla gości z zagranicy.

Dotychczas zaufali mi m.in.

Zanintersowana/ny? Napisz do mnie na: psycholog@olaradomska.com

Co możemy razem zrobić?

l

Sponsorowany artykuł na blogu

Dzielę się tu wiedzą psychologiczną i umiejętnościami DBT, a także swoimi doświadczeniami, refleksjami i wspomnieniami z podróży (również tych do wnętrza). Polecam książki i miejsca.

Przeprowadzenie prelekcji, warsztatu w Twojej organizacji

Mogę przeprowadzić warsztat w zakresie profilaktyki zdrowia psychicznego, rezylencji, radzenia sobie ze stresem, mindfulness w biznesie, asertywności i komunikacji. Mogę zorganizaować również webinar, czyli szkolenie w wersji online (zobacz mój live dla Fundacji EY: Jak wspierać dzieci w trakcie kwarantanny?).

i

Artykuł ekspercki na Twoją stronę lub treść e-booka

 Napiszę dla Ciebie ekspercki artykuł lub treść do e-booka/książki/czasopisma. Przykładem tego typu współpracy jest artykuł dla Fundacji Kraina Zdrowia nt. depresji wśród dzieci i młodzieży (KLIKNIJ, ABY PRZEJŚĆ DO ARTKYŁU).

Placement Twoich produktów w social media

Prowadzę profile na Facebooku i Instagramie, gdzie pokażę Twój produkt, wraz ze swoją opinią. Poniżej przykład książki Wydawnictwa GWP Terapia schematów dzieci i młodzieży.

Infografika na ważny dla Ciebie temat

Mogę przygotować infografikę z eksperckim komentarzen na wybrany temat z zakresu psychologii czy terapii, jak poniższa infografika dla Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego dla Dzieci w Ameryce.

Rozwiązanie "szyte na miarę"

Nie znalazłaś/łeś tego, czego potrzebujesz? A może chcesz połączyć kilka form? Mogę przygotować spersonalizowaną ofertę dla Ciebie i Twojej organizacji!

Zanintersowana/ny? Napisz do mnie na: kontakt@olaradomska.com