+48 518 161 558 psycholog@olaradomska.com

Kim jestem?

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie 4-letniej szkoły psychoterapii poznawczo – behawioralnej. Pracuję głównie z nastolatkami i młodymi dorosłymi z dysregulacją emocji (np. w zaburzeniu osobowości borderline, ChAD) w nurcie terapii dialektyczno – behawioralnej, której uczyłam się u prof. Alana Fuzzettiego  i dr Armidy Fruzetti (2020), obecnie uczę się również pracy w nurcie terapii akceptacji i zaangażowania np. w pracy z zaburzeniami lękowymi i depresji.

Jestem członkiem zarządu Polskiego Towarzystwa  Terapii Dialektyczno – Behawioralnej (2020-2022). Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznwaczej i Behawioralnej im. prof. Bizonia.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Ameryce (k. Olsztynka) oraz Wojewódzkim Zespole Lecznictwa Psychiatrycznego w Olsztynie. Pracuję pod superwizją oraz uczestniczę w cotygodniowych spotkaniach zespołu konsultacyjnego w duchu DBT.

Prywatnie uwielbiam podróże, o których piszę na blogu Kobiece Camino. W 2019 roku wyruszyłam w Camino Portugese de Costa (ok. 300 km na piechotę). To była najbardziej niesamowita wyprawa w moim życiu, co zainspirowało późniejszą nazwę bloga

Kwalifikacje (studia, konferencje i szkolenia)